Přispějte i Vy
You are here: Úvod - Přispějte i Vy

Jak přispět

Jak přispět

Podpořte českého ducha a vzpomínku první republiky - staňte se i Vy jakoukoliv částkou přispěvatelem k obnově Drtinovy rozhledny, o niž se snaží občanské sdružení Veselý vrch ve spolupráci s obcí Chotilsko.

Stav konta k 11.1.2011 činí: 30 500 Kč

Účet byl zřízen pouze za účelem obnovy rozhledny a budou z něho financovány výhradně náklady se stavbou rozhledny. Veškeré příjmy a výdaje budou průběžně uváděny na této stránce. Přispět můžete bankovním převodem nebo složenkou. Uvádějte vždy jméno a místo bydliště pro seznam dárců.

V případě právnické osoby jsme na požádání schopni připravit sponzorskou smlouvu.

Bankovní spojení: Občanské sdružení Veselý vrch, IČO 26556570

Č.ú. : 2109541379/0800, Česká spořitelna, Praha 4, Olbrachtova 1929/62

 Jméno / Organizace  Místo  Darovaná částka
 Občanské sdružení Veselý vrch  Chotilsko  25 000 Kč
 Lenka a Petr Pilinovi  Jinočany    1 000 Kč
 Tomáš Navrátil  Prostřední Lhota    1 500 Kč
 Ladislav Větrovský  Prostřední Lhota    1 000 Kč
 Ing. Pavel Klenot  Praha 4    1 000 Kč
 Ing. Ján Bagin    1 000 Kč

 

 

Postup obnovy

Obec Chotilsko se snažila opakovaně získat dotaci z evropských fondů, bohužel zatím neúspěšně. V tuto chvíli existuje, kromě připraveného projektu, platné stavební povolení a podepsané smlouvy na použití pozemků v okolí rozhledny na Besedné za účelem stavby, přístupu za účelem stavby, údržby, oprav resp. užívání uvedené rozhledny. Na stavbu nové Drtinovy rozhledny byl založen speciální účet, na který můžete přispět. Stavba rozhledny bude financována právě z prostředků Vašich finančních darů. K realizaci rozhledny přistoupíme v okamžiku, kdy se nám podaří sponzorsky pokrýt rozpočet stavby. Všechny informace o aktuálním stavu najdete na této stránce.

 

Výzva

Přispějte i VY na obnovu této rozhledny stejně jako občané za první republiky!

Každý z nás může přispět i nepatrnou sumou na obnovu Drtinovy rozhledny! Každý ze sponzorů bude mít své jméno u vstupu na rozhledně po její realizaci, navíc nabízíme možnost uvedení sponzora a finanční částky na této stránce! Příspěvky nemusí být jen finančního charakteru, můžete přispět i novým kvalitním stavebním materiálem. Bližší informace vám poskytneme na e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .